Få Shotgun Revolution hjem i stuen

Det danske hardrock band Shotgun Revolution giver dig nu en enestående mulighed for at få en privat koncert på 1. række.

Shotgun Revolution har siden udgivelsen af deres debut album ”Join the Revolution” i 2010, haft travlt med turnere verden rundt for tusindvis af fans. Nu får du muligheden for at opleve Shotgun Revolution på nærmeste hold i den egen stue.

Prisen er 6000 kr. for 20 min. akustisk koncert med efterfølgende mulighed for fotos, autografer og køb af bandets medbragte merchandise. Overskuddet går til Børnecancerfonden.

Så står du/I og skal afholde en kommende privat fest, et firmaarrangement, en pokeraften eller lignende, og trænger I til et musikalsk indlæg, så kontakt Shotgun Revolution via deres Facebook-side her.

Støt nu Støt Børnecancerfonden

Støt os

Børnecancerfonden er en selvstændig fond, der er 100% afhængig af støtte fra private.

Vælg beløb:

Du støtter:

  • Familier og deres syge børn
  • Forskning
  • Vidensdeling